Kolejne spotkanie miłośników staroci – Giełda Staroci w Kołobrzegu

Zapraszamy do Kołobrzeskiego Klubu Kolekcjonera, gdzie zaplanowane jest kolejne spotkanie miłośników przedmiotów z przeszłości. Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 16 grudnia, a miejscem spotkań będzie hol Regionalnego Centrum Kultury.

Na Giełdzie Staroci swoje stoiska rozstawią członkowie kołobrzeskiego klubu kolekcjonerskiego. To tutaj można trafić na prawdziwe unikaty: starożytne porcelanowe naczynia, biżuterię, różnego rodzaju figurki i rzeźby, medale, zegarki, monety, płyty winylowe z poprzednich dekad, czy też srebrną zastawę stołową. Te spotkania to idealna okazja do obcowania z historią, rozmowy z entuzjastami zbieractwa i zdobycia unikalnego upominku lub pamiątki.

Ale to nie wszystko! Giełda to także miejsce, gdzie mogą trafić wartościowe rodzinne relikwie, które są coraz rzadsze. Jeżeli posiadasz taki przedmiot, możesz go przynieść na Giełdę – uzyskasz tam informację o jego wartości, wycenisz monety czy inne stare przedmioty. Tego typu porady są niezwykle cenne, szczególnie że członkowie Kołobrzeskiego Klubu Kolekcjonera są częścią terenowych oddziałów Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego, przede wszystkim koszalińskiego.

Klub, który obecnie prowadzi prezes Witold Łukawski, ma już 23-letnią historię w mieście i dzięki temu zgromadził spore doświadczenie. Spotkanie na Giełdzie Staroci rozpoczyna się o 9:30 i trwa do 14:30. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych.