"Wyprzedaż Garażowa" mieszkańców Trzebiatowa

W miasteczku Trzebiatów dzisiejszy dzień był znaczący ze względu na przeprowadzoną „Wyprzedaż Garażową”. Grupa trzynastu handlowców zdecydowała się na eksponowanie do sprzedaży różnych artykułów, które zalegały w ich posiadaniu, ale mogą okazać się pożyteczne dla innych osób.

Lokalni mieszkańcy zdecydowali się na uczestnictwo w „Wyprzedaży Garażowej”, organizując indywidualne punkty sprzedaży. Każdy z nich oferował różnorodne przedmioty, które nie były już im potrzebne, ale mogą stać się wartościowe dla innych.

– Posiadam różne rzeczy na sprzedaż, takie jak odzież czy książki. To mój osobisty asortyment produktów. Udało mi się już sprzedać taborety, torbę, część ubrań, dywan oraz poduszki – dzieli się swoimi doświadczeniami pani Krystyna, będąca jedną z osób sprzedających swoje przedmioty.

Mieszkanka Trzebiatowa uważa tę inicjatywę za niezwykle pozytywną. Proponuje również, aby przy następnej okazji stworzyć wspólne miejsce dla wszystkich handlowców, np. targowisko, co umożliwiłoby wszystkim uczestnikom zebranie się razem i sprzedawanie swoich towarów w jednym miejscu.

– Wszyscy posiadamy przedmioty, które zalegają w naszych domach i są nam niepotrzebne. Często szkoda je wyrzucać, ponieważ są one w dobrym stanie i mogą jeszcze służyć innym osobom. Z tego powodu postanowiliśmy zorganizować taką „wyprzedaż garażową” – tłumaczy pomysłodawca wydarzenia, Krzysztof Wasilewski.