Wstrząsające odkrycie w Kołobrzegu: Ciało wyłowione z portu jachtowego

Przygnębiająca informacja nadeszła z Kołobrzegu. W zapadającym poniedziałkowym popołudniu, w Kanale Drzewnym, znajdującym się przy Marinie Solnej, doszło do makabrycznego znaleziska. Odkryto tam ciało, które leżało poniżej powierzchni wody. O całym wydarzeniu poinformowała publicznie sierżant sztabowy Karolina Seemann, będąca oficerem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu.

Sierż. szt. Seemann podkreśliła, że trwa intensywne ustalanie tożsamości osoby, której zwłoki zostały wydobyte na brzeg. Na miejsce natychmiast skierowano specjalistyczny zespół nurków, który został zaangażowany przez kołobrzeską policję do ekstrakcji ciała z kanału.

W obecnej chwili szczegóły dotyczące tej tragedii są nieznane. Oficjalne źródła policyjne nie udostępniają informacji na temat płci osoby, której ciało zostało odnalezione. Policja nie udziela również informacji czy na ciele ofiary znaleziono jakiekolwiek ślady mogące wskazywać, że do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Cała sprawa jest nadal otwarta i wymaga dalszego śledztwa.