VacationClub Resort – nowa, luksusowa inwestycja spółki Zdrojowa Invest na Wybrzeżu Zachodniopomorskim

Spółka inwestycyjna Zdrojowa Invest ma zaszczyt ogłosić realizację swojej najnowszej inwestycji na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Planowane jest powstanie ekskluzywnego obiektu – VacationClub Resort, który zlokalizowany będzie w idyllicznym nadmorskim miasteczku Dźwirzyno, w województwie zachodniopomorskim. Resort zostanie umiejscowiony w malowniczym miejscu, odległym o kilkaset metrów od plaży przy ulicy Wczasowej 8.

VacationClub Resort będzie oferować swoim gościom różnorodne opcje zakwaterowania, takie jak jedno-, dwu- i trzypokojowe apartamenty z antresolą. Każdy z tych apartamentów będzie posiadał aneks kuchenny oraz będzie urządzony i wyposażony w stylu nadmorskim, utrzymanym w minimalistycznej estetyce z boho akcentami. Dodatkowo, każde pomieszczenie będzie wyposażone w przestronny balkon lub taras. Niektóre z apartamentów na parterze będą miały bezpośrednie wyjście do strefy basenowej. Innowacyjnością obiektu będzie system „digital key”, który umożliwi gościom otwieranie drzwi za pomocą telefonu komórkowego.

Architektura obiektu to połączenie nowoczesności z naturalnymi elementami takimi jak drewno i zieleń. Budynek wyróżniać się będzie reprezentacyjnym, dwukondygnacyjnym holem wejściowym oraz bogatą infrastrukturą rekreacyjną. Goście będą mogli korzystać między innymi z basenu zewnętrznego, parku wodnego dla dzieci czy placu zabaw.

Pierwszy etap realizacji tej inwestycji planowany jest na marzec 2026 roku.