Tragedia na drodze 163: Rodzina wypadła z drogi jadąc Fiatem

Na trasie numer 163 pomiędzy miejscowościami Czernin i Dygowo doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego około godziny 12. Kierowca samochodu marki Fiat utracił kontrolę nad pojazdem na nieodpowiednio utrzymanej drodze, co skutkowało wypadnięciem pojazdu do przydrożnego rowu. W aucie, poza prowadzącym, znajdowała się jeszcze podróżująca nim rodzina.

Na miejsce zdarzenia natychmiast wezwano wszystkie dostępne siły ratunkowe. Przybyli strażacy z Dygowa i Kołobrzegu, a także policjanci oraz medycy pracujący w służbach ratowniczych. Z powodu tego nieszczęśliwego zdarzenia, dwie osoby odniosły obrażenia. Jedną z nich była kobieta siedząca na miejscu pasażera obok kierowcy. Została ona niezwłocznie przewieziona na badania do szpitala w Kołobrzegu. Kierowca auta został natomiast przebadany na miejscu przez ratowników medycznych.

Z powodu tego nieszczęśliwego wypadku, ruch na odcinku drogi między Czerninem a Dygowem jest znacznie utrudniony. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w tym rejonie.