Tradycyjna Wigilia dla Samotnych w Hali Milenium

W Hali Milenium, jak co roku, odbędzie się tradycyjne wydarzenie „Wigilia dla Samotnych”. Zapraszamy wszystkich chętnych 24 grudnia o 15:00. Tegoroczna edycja odbędzie się wyłącznie na miejscu, bez możliwości uczestniczenia zdalnego.

Z myślą o przygotowaniach do największego wigilijnego spotkania w Kołobrzegu, organizatorzy zwracają się z propozycją do osób zainteresowanych wolontariatem. Pierwsze spotkanie dla wolontariuszy odbędzie się 8 listopada o godzinie 18:00 w Hali Milenium, dokładnie w sali prasowej. Kolejne terminy spotkań to 15.11, 22.11, 6.12, 13.12 oraz 20.12, zawsze o tej samej godzinie. Organizatorzy udostępnili również listę produktów i rzeczy niezbędnych do przeprowadzenia kolacji wigilijnej.

Zaś lista potrzebnych artykułów została przedstawiona darczyńcom, którzy mogą dostarczyć je do Baru Bajewo mieszczącego się w Szkole Podstawowej nr 7. Przyjmowanie darów rozpocznie się 18 grudnia i potrwa do 20 grudnia w dni robocze od poniedziałku do środy, w godzinach od 8:00 do 15:00.