Pogoda w Dźwirzynie na najbliższe dni

Jakiej pogody spodziewać się w Dźwirzynie w ciągu najbliższych dni? Pogoda będzie bardzo mieszana. Dominować będą dni słoneczne, ale spadnie też trochę opadów. Najniższa temperatura pojawi się w sobotę (2 stopnie Celsjusza) a najwyższa w czwartek (8 stopni Celsjusza).

Dużo słońca i trochę śniegu

Bardzo dobra informacja dla osób, które uwielbiają ogrzewające promienie słoneczne. Przez większość nadchodzących dni będzie dominować nietypowa dla zimy pogoda. Szansa na opady będzie bardzo niska, a temperatura utrzyma się w okolicy 5 stopni Celsjusza. Może to jeszcze zbyt mało, aby leżeć w stroju kąpielowym na plaży, ale na pewno idealna na spacer.

Nie oznacza to jednak, że ominął nas jakiekolwiek opady. Będziemy mieli okazję doznać i deszczu, i śniegu. Trochę popadać może w czwartek. Pocieszeniem jest to, że temperatura będzie w ten dzień wysoka. Wyniesie ona 8 stopni Celsjusza. W piątek do deszczu dołączy śnieg, a w sobotę biały opad wystąpi już bez akompaniamentu deszczu.

Sobota będzie więc jedynym naprawdę zimnym dniem, w który trudno będzie wyjść bez szalika i odpowiednio ciepłej czapki. Musimy też przygotować się na to, że pod koniec lutego może znów nastąpić mały atak zimy. Nie powinien on potrwać długo. To tylko kwestia czasu, aż turyści znów będą mogli zachwycać się sezonem letnim w Dźwirzynie.