Nad brzegiem Bałtyku w Dźwirzynie powstanie nowy aparthotel The Elements Resort

Na terenie zachodniopomorskiej miejscowości Dźwirzyno, w pobliżu Kołobrzegu, planowana jest budowa imponującego aparthotelu The Elements Resort. Za tę ambitną inwestycję odpowiada Peninsula Property, firma która już zdobyła niezbędne pozwolenie na realizację projektu.

The Elements Resort zaplanowano w bezpośrednim sąsiedztwie morza, w tak zwanej pierwszej linii brzegowej. W ramach kompleksu przewidziano aż 351 apartamentów. Obiekt będzie oferował swoim gościom wiele atrakcji, wśród których znajdzie się strefa SPA & wellness z basenem. Ponadto do dyspozycji użytkowników będzie ponad 300 metrów kwadratowych przestrzeni konferencyjnej, dwie wysokiej klasy restauracje i całoroczne lodowisko. Za unikalny design wnętrz odpowiada pracownia Tremend.

Zastosowanie rozwiązań ekologicznych, takich jak gruntowa pompa ciepła, panele fotowoltaiczne umieszczone na dachu czy system odzyskiwania deszczówki do utrzymania części wspólnych, pozwoli na pozyskanie nawet do 80% energii potrzebnej do funkcjonowania budynku z odnawialnych źródeł. Dzięki temu podejściu, inwestycja ta ma potencjał do przyszłościowego obniżenia kosztów utrzymania, co z pewnością przekłada się na atrakcyjność zysków z najmu apartamentów.