Kolizje drogowe zablokowały drogę S3 w kierunku Świnoujścia

Kilka samochodów brało udział w zderzeniach blisko Kliniska Wielkie, skutkiem których ekspresowa trasa S3 prowadząca do Świnoujścia została zamknięta. Informacje te przekazał oficer dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA), dodając, że ruch na tym odcinku drogi został już przywrócony. Jednakże zdarzenie to spowodowało powstanie korka o długości około 6 kilometrów.

„Mamy do czynienia z dwoma incydentami drogowymi – w jednym zaangażowane były dwa pojazdy, a w drugim trzy. Na chwilę obecną są one umieszczone na pasach awaryjnych. Powstał zator o długości około sześciu kilometrów” – relacjonował Krzysztof Wróblewski z punktu informacyjnego GDDKiA w Szczecinie dla Polskiej Agencji Prasowej. Nie wiadomo, czy doszło do jakichkolwiek obrażeń.

Kolizje miały miejsce na drodze ekspresowej S3 pomiędzy Szczecinem a Goleniowem, blisko miejscowości Kliniska Wielkie. Zablokowanie jezdni w kierunku Świnoujścia nastąpiło przed godziną 10.40. Chociaż ruch został już wznowiony, to jednak służby drogowe i policja nadal pracują na miejscu.