Amfiteatr w Kołobrzegu nie zostanie opuszczony podczas nadchodzącego sezonu letniego

Podczas nadchodzącego lata, amfiteatr w Kołobrzegu nie pozostanie opustoszały. W kwietniu informowaliśmy o decyzji władz miasta, która pozwoliła Regionalnemu Centrum Kultury na dalsze zarządzanie tym miejscem. RCK uzyskało zgodę na podnajem amfiteatru innej jednostce – Agencji Brussa, która będzie zarządzać nim przez cały sezon letni. Ta informacja jest kluczowa, ponieważ umożliwia nowemu zarządcy przygotowanie atrakcyjnej oferty wydarzeń dla mieszkańców i odwiedzających turystów.

Aktualnie, niewiele wiemy o szczegółach. Jedną z pewnych informacji jest to, że 9 sierpnia, Agnieszka Chylińska odwiedzi Kołobrzeg w ramach swojej letniej diamentowej trasy. Tradycyjnie wystąpi też zespół Lady Pank – 27 lipca i koncert Abba Symfonicznie – zaplanowany na 19 lipca. Nie możemy także zapomnieć o spektaklu Kanał Nova Polska, który odbędzie się już 2 lipca.

Miłośników muzyki ucieszy fakt, że na listę zaproszonych artystów trafiły także Cleo, zespół Dżem oraz Paranienormalni. Będziemy na bieżąco informować o kolejnych zaplanowanych imprezach, więc warto śledzić nasze publikacje.