Ambitny plan VacationClub: nowy luksusowy kompleks apartamentowy w Dźwirzynie

Zdrojowa Invest, należąca do grupy VacationClub, ma w swoich planach budowę prestiżowego budynku mieszkalnego w nadmorskim kurorcie Dźwirzynie. Budynek będzie usytuowany zaledwie 700 metrów od brzegu morza i będzie miał 129 apartamentów. Planowane zakończenie prac budowlanych to pierwszy kwartał 2026 roku.

Terminowy start budowy gwarantuje natomiast fakt, że działka pod inwestycję przy ulicy Wczasowej 8 jest już przygotowana. Lokalizacja ta charakteryzuje się bliskością do głównej arterii komunikacyjnej, która biegnie równolegle do linii brzegowej. Z uwagi na niewielką odległość od plaży, mieszkańcy będą mogli korzystać z dobrodziejstw morza po krótkim spacerze. Zgodnie z harmonogramem prac, pierwszy etap inwestycji powinien zostać zakończony do końca marca 2026 roku.

Propozycja Zdrojowej Invest to różnorodność pod względem wielkości oferowanych apartamentów – od 21 do 47 metrów kwadratowych. W zależności od metrażu, będą one miały od jednego do trzech pokoi. Każdy z apartamentów będzie także posiadał aneks kuchenny. Sprzedawane będą w pełni wykończonym stanie, z dołączonymi meblami, co znacznie ułatwi przyszłym mieszkańcom proces przeprowadzki.

VacationClub Resort w Dźwirzynie zaplanowano z myślą o rodzinach. W skład kompleksu wejdzie patio z basenem na świeżym powietrzu. Dodatkowo, projekt przewiduje, że niektóre apartamenty na parterze będą miały bezpośrednie wejście do strefy basenu z własnych ogródków.